Obilić slavio na Kosmetu, Željo siguran, remi u Požarevcu

Rukometaši Obilića bili su bolji od Mokre Gore. Druga polovina prvog dela igre pripada Beograđanima koji u 20. minutu dolaze do egala, a u 21. i do prvog vođstva. Do kraja poluvremena igralo se gol za gol i poluvreme se završava vođstvom gostiju 14:13.

Drugo poluvreme Obilić nastavlja sa prednošću od gola, dva gola, ali u 42. domaći dolaze do izjednačenja 19:19. Međutim, nastupa period izvanrednih odbrana kapitena gostiju Radovića i u 51. minutu do rezultatskog preokreta 24:22. Do kraja su gosti meč priveli u svoju korist.

MOKRA GORA – OBILIĆ 25:28 (13:14)

Hala: SC Mokra Gora.

Gledalaca: 400.

Sudije: Marko Sekulić, Vladimir Jovandić (obojica Pančevo).

Sedmerci: Mokra Gora 6 (3), Obilić 8 (5).

Isključenja: Mokra Gora 4, Obilić 4 minuta.

MOKRA GORA: Orlović, Milić 2, Tomić, Božović 5, L. Aleksić, Tomović 7 (2), Nikolić 2, Milenković (10 odbrana, 2 sedmerca), L. Utvić, Kasalović 1, N. Aleksić 4 (1), Simović 2, B. Utvić 2.

OBILIĆ: Radović (8 odbrana, 2 sedmerca), Nikolić, Aničić 8, Mirić 2, Pavić 8 (5), Stojić (3 odbrane), Živanović, Todorović 2, Jestrović 4, Antić 2, Đorđević, Ivošević 2.