POVREDA KAPITENA SRBIJE! Teo je valjda dobro, čeka se magnetna rezonanca

Delovalo je baš nezgodno! Veliki peh zadesio je rano jutros Miloša Teodosića. Kapiten srpske reprezentacije doživeo je povredu, srećom nije prelom, ali čeka se rezultat sa magnetne rezonance. Pred kraj druge četvrtine u meču LA Klipersa i Feniksa, Teo je u želji da dođe do lopte u napadu prilikom doskoka stao na nogu Devina Bukera i srušio se na parket. Cela dvorana je u jednom momentu potpuno zanemela.

Uz pomoć saigrača i doktora tima Teo je iznet sa terena i odmah prebačen u bolnicu gde je srećom konstatovano da nema preloma. U toku dana plejmejker Klipersa trebalo bi da uradi i magnetnu rezonancu kako bi se utvrdila tačna težina povrede.

U trenutku Miloševe povrede tim iz Los Anđelesa vodio je sa 50:37, da bi u nastavku, iako lišen pomoći srpskog pleja, zabeležio veoma ubedljiv trijumf 130:88. Blejk Grifin je bio najefikasniji kod domaćina sa 29 poena, a pratili su ga Lu Vilijams sa 18, Patrik Beverli sa 15 i Danilo Galinari sa 12.

Do trenutka povrede Miloš Teodosić imao je sasvim zadovoljavajuću rolu. Na terenu je proveo deset minuta, ubacio pet poena (šut iz igre 2/3, za tri 1/1) i podelio dve asistencije.