Skenderbegov “Zoro” odagnava strah: Ne plašimo se Partizana!

Foto :FK Skenderbeg.

Skenderbeg je posle polovine od ukupnog broja utakmica u Ligi Evrope bodovno poravnat sa Partizanom. Albanci su odoleli crno-belima (0:0) i Jang bojsu (1:1) na domaćem terenu u Elbasanu, dok su na jedinom gostovanju u Kijevu vodili na poluvremenu i zatim primili tri gola u nastavku (1:3).

Enis Gavazaj je zbog povrede lica propustio prvi meč s Parnim valjkom, vratio se na teren protiv Luftetarija u subotu (2:0) s maskom koja će mu biti od pomoći i sutra u Beogradu.

– Srećan sam što sam se vratio na teren, da li ću da igram i protiv Partizana odlučiće trener Iljir Daja. – rekao je Gavazaj za Sportekspres i dodao:

-Nadam se da će posle 90 minuta igre Skenderbeg slaviti pobedu, verujem da ćemo uspeti. Daćemo sve od sebe. Usudićemo se da pobedimo u Beogradu. Ne plašimo se Partizana! Imamo šanse za pozitivan rezultat u Srbiji. Teže je igrati na strani, ali pokazali smo hrabrost i disciplinu u prve tri utakmice. Svesni smo značaja meča, izuzetno smo motivisani da dođemo do uspeha. Znamo da drugo mesto u našoj grupi zavisi ne samo od ishoda utakmice u Beogradu već i od rezultata na ostalim mečevima. Uz dobar rezultat protiv Partizana, uvećali  bismo šanse za ostvarenje ovog cilja – istakao je Gavazaj koji je igrao sa zaštitnom maskom na licu na prethodnoj utakmici, zbog čega ga tamošnji mediji već nazivaju “ Zoroom”.