BL: “Srpski” okršaj u Frankfurtu, Mijat i Luka bolji od Miloša

U prvom meču 11. kola nemačke Bundeslige Ajntraht je na domaćem terenu savladao Verder iz Bremena rezultatom 2:1 (1:1).

Ante Rebić je pogodio posle prelepog šuta u 17. minutu za prednost Ajntrahta, a u tom napadu Miloš Veljković nije najbolje reagovao. Ipak, Veljković je u 26. minutu doturio loptu do Moisandera koji ju je posle gužve ćušnuo u mrežu za izjednačenje.

Sebastijan Ale je postigao gol 89. minutu utakmice, pa je na taj način sjajni Francuz bio “meč viner”, iako je opšti utisak da je Verder zaslužio bod.

Mijat Gaćinović je igrao za domaće od 67. a Luka Jović od 76. minuta, dok je Miloš Veljković odigrao ceo meč za ekipu iz Bremena koja je nastavila sa lošim rezultatima, pa je očigledno da joj ove sezone predstoji grčevita borba za opstanak.