Vladanov mali je opasan igrač! Voša pala na Banovom brdu!

Golovima Nemanje Milojevića i Asmira Kajevića, Čukarički je u atraktivnoj utakmici pobedio Vojvodinu 2:1 (1:0). Pobeda dobija na značaju kada se uzme u obzir da su posle Voždovca u prošlom kolu “brđani” savladali još jednog direktnog rivala u borbi za izlazak u Evropu.

Milojević junior, sin trenera Zvezde Vladana Milojevića, doprineo je pobedi i golom sa dvadesetak metara i iznuđenim crvenim kartonom defanzivca „lala“ Siniše Saničanina, koji ga je u 41. minutu srušio na ivici kaznenog prostora. Mladi napadač istakao se i u prošlom kolu, kada je u nadoknadi vremena doneo pobedu protiv “zmajeva“.

Sa igračem manje, Voša je kapitulirala i u uvodnoj fazi drugog dela. Strelac je bio Kajević, a asistent je bio Petar Mićin, doskorašnji igrač “stare dame” iz Novog Sada, koji je namestio i prvi gol.

Napadač gostiju Stefan Mihajlović smanjio je zaostatak u 76. minutu, na asistenciju Ivana Lakićevića, ali je odmah potom bio zamenjen i više nije bilo uzbuđenja na toj strani, pa su tako izabranici trenera Nenada Lalatovića zabeležili pobedu.

SA EVROPSKOG NA SRPSKI KOLOSEK: Zvezda u Nišu, Partizan u Šapcu