PLS: Budućnost razbila Jagodinu, važni trijumfi Bežanije i Radničkog

Tri pobede domaćina viđene su u današnjim mečevima 13. kola Prve lige Srbije.

Budućnost je sa čak 4:0 savladala Jagodinu. Golove za domaći tim dali su Janjić u 30. i 58. minutu, Jaćimović u 65. i Đorđević u 77. minutu. Ekipa iz Dobanovaca sada ima 16 bodova i nalazi se na osmom mestu na tabeli, dok je Jagodina poslednja sa 10.

Isti broj bodova ima i Teleoptik, koji je danas minimalnim rezultatom poražen na gostovanju Radničkom iz Pirota. Piroćanci su posle pobede prepustili fenjer Jagodincima i “optičarima”, pošto sada imaju 11 bodova.

U trećem meču današnjeg programa Bežanija je golovima Busnića i Jokića u drugom poluvremenu slomila otpor Novog Pazara i slavila sa 2:0. Pazarci su trenutno deveti na tabeli sa 16 bodova, dok je Bežanija 10. sa bodom manje.

Podsećamo, juče je Proleter u Novom Sadu savladao kragujevački Radnički sa 2:0, dok je Metalac u Gornjem Milanovcu bio ubedljiv protiv ČSK-a 3:0. Inđija je u petak savladala Temnić u gostima rezultatom 2:0. Sutra se sastaju Dinamo-Sinđelić i Sloboda-TSC.