CIRKUS U SUBOTICI: Fudbaleri Borca u znak protesta protiv sudijske nepravde posedali na travu!

Nastavlja se cirkus u Superlige Srbije u fudbalu, posle serije sumnjivih odluka u korist Zvezde i Partizana, slične scene se ponavljaju i u drugim mečevima ovog takmičenja

U poslednjem kolu 17. kola Super lige Srbije Spartak je ugosti ekipu Borca iz Čačka, koja je na severu Srbije uspela da povede golom Jovanovića u 27. minutu. U smiraj prvog poluvremena sudija Ilić je bio u centru pažnje. Prvo je dosudio penal za domaćina, potom isključio dvojicu fudbalera Borca. Siguran sa “kreča” bio je Savković koji je pogodio za izjednačenje.

Pred početak drugog poluvremena, fudbaleri Borca su, u znak svojevrstnog protesta zbog pristrasnosti sudije Ilića, posedali na zemlju leđima okrenuti golu. Potom su ustali i nastavili sa igrom, uglavnom su vršili opstrukciju igre i ispucavali loptu u aut, kad god su bili u prilici.

U međuvremenu, Spartak je preokrenuo rezultat i poveo sa 2:1 pogotkom kapitena Torbice u 53. minutu, a pred kraj su sa penala potvrdili pobedu od 3:1.