Metaloplastika – Šamot 65   26:23 (15:13)

Gledalaca: 900.

Sudije: Crnjanski i Alimpić (Bačka Palanka).

Isključenja: Metaloplastika 8, Šamot 65 10 minuta.

Sedmerci: Metaloplastika 2 (0), Šamot 65 1 (1).

METALOPLASTIKA: Vorkapić 5, Pisarić 1, Srdanović 1, Došen 1, Marinović 2, Brajović, Đukić 5, Jezdimirović, Mitrović, Micić, Puljizović 2, Milić, Vladisavljević (10 odbrana), Trkulja 4, Milovanović 5, Kljajić (3 odbrane).

ŠAMOT: Milićević, Ilić, Ranković, Radosavljević 4, Praščević 3, Savić, Glišić 5, Lomić, Milinić 7, Živković 2, Stojković 2, Mitrović 1 odbrana, Đorđević 14 odbrana (2 sedmerca).

Igrač utakmice: Borivoje Đukić (Metaloplastika).

Semafor: 6:4 (10), 11:7 (18), 12:12 (26), 17:17 (40), 24:19 (48).

Zaslužena pobeda Metaloplastike koja je bolje otvorila utakmicu i veliki deo prvog poluvremena bila u vođstvu od dva do četiri gola.

Posle toga golman gostiju Đorđević je imao nekoliko uspešnih odbrana, pa su tako gosti u 26. minutu došli do izjednačenja. Ipak, do kraja prvog poluvremena domaći uspevaju da naprave dva gola prednosti.

Drugi deo igre protiče u blagoj prednosti domaćina, ali gosti stižu u 40. minutu do izjednačenja (17:17). Domaća ekipa nakon toga pravi seriju 4:0, pa je trener Jedoksić morao da zatraži tajm-aut. Taj period igre do 50. minuta u domaćoj ekipi obeležili su Đukić i Vorkapić golovima, pa je prednost dostigla i pet golova.

U poslednjih pet minuta domaći ulaze sa četiri gola prednosti, i uspevaju da tu razliku i održe.