SVE SE ZNA: Portugal-Španija u Sočiju, Argentina-Hrvatska u Novgorodu, Belgija-Engleska u Kalinjingradu!

Završetkom žreba u Kremlju, saznali smo i raspored svih utakmica grupne faze Svetskog prventstva, koje će biti odigrane na 12 stadiona u 11 gradova. Mundijal će biti održan u Moskvi (Lužnjiki, Otkritje arena), Sankt Peterburgu, Kalinjingradu, Kazanju, Nižnjem Novgorodu, Samari, Volgogradu, Saransku, Rostovu na Donu, Sočiju i Jekaterinburgu.

Ove utakmice ćemo gledati sledećeg leta u grupnoj fazi:

GRUPA A:

A1 Rusija

A2 Saudijska Arabija

A3 Egipat

A4 Urugvaj

1. kolo:

Moskva, Lužnjiki – 14. jun (17.00): Rusija – Saudijska Arabija

Jekaterinburg – 15. jun (14.00): Egipat – Urugvaj

2. kolo:

Sankt Peterburg – 19. jun (20.00): Rusija – Egipat

Rostov – 20. jun (17.00): Urugvaj – Saudijska Arabija

3. kolo:

Samara – 25.jun (16.00): Urugvaj – Rusija

Volgograd – 25. jun (16.00): Saudijska Arabija – Egipat

GRUPA B:

B1 Portugal

B2 Španija

B3 Maroko

B4 Iran

1. kolo:

Sankt Peterburg – 15. jun (17.00): Maroko – Iran

Soči – 15. jun (20.00): Portugal – Španija

2. kolo:

Moskva, Lužnjiki – 20. jun (14.00): Portugal – Maroko

Kazanj – 20. jun (20.00): Iran – Španija

3. kolo:

Saransk – 25. jun (20.00): Iran – Portugal

Kalinjingrad – 25. jun (20.00): Španija – Maroko

GRUPA C:

C1 Francuska

C2 Australija

C3 Peru

C4 Danska

1. kolo:

Kazanj – 16. jun (12.00): Francuska – Australija

Saransk – 16. jun (18.00): Peru – Danska

2. kolo:

Jekaterinbrug – 21. jun (14.00): Francuska – Peru

Samara – 21. jun (17.00): Danska – Australija

3. kolo:

Moskva, Lužnjiki – 26. jun (16.00): Danska – Francuska

Soči – 26. jun (16.00): Australija – Peru

GRUPA D:

D1 Argentina

D2 Island

D3 Hrvatska

D4 Nigerija

1. kolo:

Moskva, Otkritje Arena – 16. jun (15.00): Argentina – Island

Kalinjingrad – 16. jun (21.00): Hrvatska – Nigerija

2. kolo:

Nižnji Novgorod – 21. jun (20.00): Argentina – Hrvatska

Volgograd – 21. jun (17.00): Island – Nigerija

3. kolo:

Sankt Peterburg – 26. jun (20.00): Nigerija – Argentina

Rostov – 26. jun (20.00): Island – Hrvatska

GRUPA E:

E1 Brazil

E2 Švajcarska

E3 Kostarika

E4 Srbija

1. kolo:

Samara – 17. jun (14.00): Kostarika – Srbija

Rostov – 17. jun (20.00): Brazil – Švajcarsrka

2. kolo:

Sankt Peterburg – 22. jun (14.00): Brazil – Kostarika

Kalinjingrad – 22. jun (20.00): Srbija – Švajcarsrka

3. kolo:

Moskva, Otkritje arena – 27. jun (20.00): Srbija – Brazil

Nižnji Novgorod – 27. jun (20.00): Švajcarska – Kostarika

GRUPA F:

F1 Nemačka

F2 Meksiko

F3 Švedska

F4 Južna Koreja

1. kolo:

Moskva, Lužnjiki – 17. jun (17.00): Nemačka – Meksiko

Nižnji Novgorod – 18. jun (14.00): Švedska – Južna Koreja

2. kolo:

Soči – 23. jun (17.00): Nemačka – Švedska

Rostov – 23. jun (20.00): Južna Koreja – Meksiko

3. kolo:

Kazanj – 27. jun (16.00): Južna Koreja – Nemačka

Jekaterinbrug – 27. jun (16.00): Meksiko – Švedska

GRUPA G:

G1 Belgija

G2 Panama

G3 Tunis

G4 Engleska

1. kolo:

Soči – 18. jun (17.00): Belgija – Panama

Volgograd – 18. jun (20.00): Tunis – Engleska

2. kolo:

Moskva, Otkritje arena – 23. jun (14.00): Belgija – Tunis

Nižnji Novgorod 24. jun (14.00): Engleska – Panama

3. kolo:

Kalinjingrad – 28. jun (20.00): Engleska – Belgija

Saransk – 28. jun (20.00): Panama – Tunis

GRUPA H:

H1 Poljska

H2 Senegal

H3 Kolumbija

H4 Japan

1. kolo:

Moskva, Otkritje arena – 19. jun (14.00): Poljska – Senegal

Saransk – 19. jun (17.00): Kolumbija – Japan

2. kolo:

Jekaterinburg – 24. jun (17.00): Japan – Senegal

Kazanj – 24. jun (20.00): Poljska – Kolumbija

3. kolo:

Volgograd – 28. jun (16.00): Japan – Poljska

Samara – 28. jun (16.00): Senegal – Kolumbija

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *