Sudije: Mošorinski (Novi Sad) i Pandžić (Zrenjanin).

Sedmerci: Metaloplastika 8 (4), Partizan 3 (2).

Isključenja: Metaloplastika 6, Partizan 12 minuta.

Crveni karton: Marko Srdanović (Metaloplastika) u 22. minutu.

METALOPLASTIKA: Vorkapić 3, Pisarić 2, Srdanović 2, Došen, Marinović 4, Brajović 6, Đukić 2, Jezdimirović, Mitrović 1, Puljizović 2, Milić, Vladisavljević (2 odbrane), Trkulja 2, Milovanović 4, Kljajić (5 odbrana).

PARTIZAN: Butulija 11, Jokić, Živković 6, Grubić, Radovanović, Pavlović, Milenković 3, Mikić 1, Milosavljev (7 odbrana, sedmerac), Pižurica, Radivojević, Trnavac (4 odbrane, sedmerac), Stevanović 6, Ivanović, Glendža, Maksić 3.

Igrač utakmice: Darko Stevanović ( Partizan)

Semafor: 4:4 (10), 10:7 (18), 13:12 (26), 17:18 (35), 21:24 (49), 26:29 (56)

„Crno-beli“ su konačno slavili protiv Metaloplastike, a ono što je bitnije je da je ta pobeda izvojevana u Šapcu 29:30 (15:14). U prvom delu meča domaći su bili bolji. Imali su prednost od 3 gola (10:7 do 13:10). Veoma bitno je bilo da u tim momentima prednost „plavo-belih“ nije bila veća, već su „crno-beli“ uspeli da je umanje na samo gol zaostatka do odmora, odnosno Butulija je uvek uspevao da postigne gol kada je to bilo potrebno.

Drugo poluvreme je donelo i prednost gostiju 18:19 (37′). Kod rezultata 19:19 igralo se 5 minuta bez postignutog gola. Od 43. minuta i pogotka Stevanovića za 21:22 Partizan je držao prednost do samog kraja. U 53. minutu je Butulija dao gol za +4 (23:27), ali je nastavak doneo uzbudljivu završnicu.

Domaći su brzom igrom dolazili lako do pogodaka i u 59. minutu su uspeli da izjednače na 29:29. U poslednji minut Partizan ulazi sa loptom u posedu što Stevanović koristi i donosi prednost 29:30. Domaći su u poslednjem napadu uspeli da dođu do sedmerca koji Marinović nije uspeo da iskoristi što je bio znak da počne radovanje „crno-belih“.