Real „petardom“ po Sevilji!

Šampion Španije i Evrope Real Madrid lakše od očekivanog pobedio je Sevilju i posle samo 42 minuta igre postigao je pet golova.

Naćo je u trećem minutu doveo kraljevski klub do vođstva, da bi 23. KristijanoRonaldo povisio na 2:0. Najbolji fudbaler sveta je u 31. minutu postigao svoj drugi gol, a treći za Real i to iz jedanaesterca, da bi Toni Kros u 38. doveo Real do 4:0, a konačan rezultat postavio je Ašraf Hakimi svojim debitantskim pogotkom u 42.

U drugom poluvremenu bilo je malo uzbuđenja, pa je tako meč u laganom ritmu priveden kraju.

Pre utakmice upriličena je mala svečanost, a navijači su imali priliku da pozdrave Kristijana Ronalda koji je nedavno dobio petu Zlatnu loptu za najboljeg igrača sveta.